Kosbud acrylit sisi tynk sisi

Tynk silikonowo-silikatowy Kosbud

ACRYLIT Si-Si cienkowarstwowy tynk o strukturze baranka do zastosowań zewnętrznych, charakteryzujący się wysoką odpornością na działanie wody.

Silmal SN silikonowa farba elewacyjna lakma

Silikonowa farba elewacyjna Lakma

SILMAL SN jest farbą silikonową, produkowaną na bazie kombinacji emulsji żywicy silikonowej i dyspersji akrylowej. Tworzy powłokę bardzo dobrze kryjącą, o bardzo dobrej paroprzepuszczalności przy równoczesnej ochronie przed wchłanianiem wilgoci z atmosfery (hydrofobowość).

Gruntoemalia do dachów Lakma profidach produkt

Farba do dachów blaszanych Lakma

Jednoskładnikowa gruntoemalia tworząca szybkoschnące powłoki o bardzo dobrej przyczepności do podłoża. Farba jest wodoodporna, odporna na zmienne warunki atmosferyczne, elastyczna i odporna mechanicznie.

Tynk kwarcowy Guardi

Tynk kwarcowy Guardi

Tynk kwarcowy Francesco Guardi to ekskluzywna linia mas dekoracyjnych przeznaczonych do wykonywania trwałych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na elewacjach budynków jedno i wielorodzinnych.

Farby elewacyjne, Tynki elewacyjne, Farba fasadowa, Farby silikonowe, Tynki silikonowe to tylko część produktów, które oferujemy w tej kategorii. Elewacja pełni ważną rolę dla każdego właściciela domu jednorodzinnego. Farby elewacyjne pełnią funkcje nie tylko ochronne, ale także dekoracyjne. Farby elewacyjne które oferujemy są w pełni odporne na warunki atmosferyczne w tym promieniowanie UV. Farby silikonowe na elewacje dodatkowo zapewniają ścianie właściwości samoczyszczące i paroprzepuszczalne. Farby fasadowe, które mamy w ofercie pochodzą wyłącznie od znanych w branży producentów, którzy oferują najwyższą jakość farb. Jako sklep wyspecjalizowany w Farbach nie możemy sobie pozwolić na zapewnienie naszym klientom produktów niskiej jakości. 

Tynki elewacyjne to ciekawa alternatywa dla Farb fasadowych. Odpowiednio dobrany tynk elewacyjny jest trwalszy i bardziej funkcjonalny niż farba. Tynki podobnie jak farby mogą być oparte na spoiwie akrylowym, silikonowym lub silikatowym. Tynki elewacyjne, które posiadamy w ofercie zapewniają nie tylko walory estetyczne, ale także ochronne dla ścian, na najwyższym poziomie. W dobie zmian klimatycznych i pogody sprzyjającej porostowi mchów, ważne jest aby tynk elewacyjny zapewniał budynkowi skuteczną ochronę także przed brudzeniem się. Tynki silikonowe i silikatowe doskonale spełniają te funkcje.

W ofercie posiadamy także produkty imitujące deski elewacyjne lub beton architektoniczny, przy czym są one dużo tańsze niż oryginalne rozwiązania.

Posiadamy w ofercie tynki Kosbud, tynki Lakma i wielu innych producentów. 

Close Menu
×

Koszyk