Filtry

Farby elewacyjne, Tynki elewacyjne, Farba fasadowa, Farby silikonowe, Tynki silikonowe to tylko część produktów, które oferujemy w tej kategorii. Elewacja pełni ważną rolę dla każdego właściciela domu jednorodzinnego. Farby elewacyjne pełnią funkcje nie tylko ochronne, ale także dekoracyjne. Farby elewacyjne które oferujemy są w pełni odporne na warunki atmosferyczne w tym promieniowanie UV. Farby silikonowe na elewacje dodatkowo zapewniają ścianie właściwości samoczyszczące i paroprzepuszczalne. Farby fasadowe, które mamy w ofercie pochodzą wyłącznie od znanych w branży producentów, którzy oferują najwyższą jakość farb. Jako sklep wyspecjalizowany w Farbach nie możemy sobie pozwolić na zapewnienie naszym klientom produktów niskiej jakości. 

Tynki elewacyjne to ciekawa alternatywa dla Farb fasadowych. Odpowiednio dobrany tynk elewacyjny jest trwalszy i bardziej funkcjonalny niż farba. Tynki podobnie jak farby mogą być oparte na spoiwie akrylowym, silikonowym lub silikatowym. Tynki elewacyjne, które posiadamy w ofercie zapewniają nie tylko walory estetyczne, ale także ochronne dla ścian, na najwyższym poziomie. W dobie zmian klimatycznych i pogody sprzyjającej porostowi mchów, ważne jest aby tynk elewacyjny zapewniał budynkowi skuteczną ochronę także przed brudzeniem się. Tynki silikonowe i silikatowe doskonale spełniają te funkcje.

W ofercie posiadamy także produkty imitujące deski elewacyjne lub beton architektoniczny, przy czym są one dużo tańsze niż oryginalne rozwiązania.

Posiadamy w ofercie tynki Kosbud, tynki Lakma i wielu innych producentów.