Farba o efekcie śniegu

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania

farba o efekcie sniegu Guardi

Farba o efekcie śniegu Guardi

Farba o efekcie śniegu jest nowoczesną, dekoracyjną farbą lateksową tworzącą unikalny efekt skrzenia się pod wpływem padania światła naturalnego, jak i sztucznego.

farba do ścian Guardi

Farba perfekcyjne krycie Guardi

Wyprodukowana w oparciu o najnowszą technologię farba lateksowa do wnętrz. Charakteryzuje się bardzo wysokim kryciem już przy pierwszym malowaniu.

Top satine farba satynowa lakma

Top Satine farba satynowa Lakma

Nowoczesna, wyprodukowana na bazie najwyższej jakości surowców farba wewnętrzna. Wymalowane nią powierzchnie są wysoce odporne na zmywanie i szorowanie, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości.

Masa o efekcie betonu Guardi Centrum Farb produkt

Masa o efekcie betonu Guardi

Masa o efekcie betonu (imitacja betonu) Francesco GUARDI Collezione jest nowoczesną, fabrycznie przygotowaną masą produkowaną na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz drobno mielonych wypełniaczy mineralnych.

Farby wewnętrzne ceramiczne, Farby wewnętrzne lateksowe, Farby do łazienki, Farby odporne na szorowanie, to tylko wąski wycinek produktów, które oferujemy w tym dziale.  Jest to dla nas szczególnie ważny dział, gdyż farby wewnętrzne pełnią nie tylko funkcje użytkowe, ale także dekoracyjne. Estetyka wnętrz, pełni ważną rolę dla każdego człowieka, a Farby wewnętrzne mają na nią ogromny wpływ. Farby ceramiczne do wnętrz dodatkowo zyskują nowe zalety jakimi jest zdolność oczyszczania powietrza z formaldehydu. Farby oczyszczające powietrze są szczególnie zalecane alergikom i osobom, które cenią sobie produkty najwyższej jakości, które dodatkowo potrafią dbać o ich zdrowie. W farbach do wnętrz niezwykle ważna jest cecha krycia i odporność farby na szorowanie. Farby do wnętrz oferowane w sklepie Centrum Farb, są starannie wyselekcjonowane. Nie możemy pozwolić sobie na półśrodki, które nie zadowolą naszych klientów w pełni. Staramy się wyspecjalizować się w farbach najwyższej jakości, które będą reprezentowały sobą najwyższą światową jakość. 

Farby Lakma, Farby Guardi, to tylko początek listy producentów, których produkty będziemy oferować. Staramy się nieustannie poszerzać grono producentów Farb do wnętrz z którymi będziemy podejmować współpracę, aby nasi klienci znaleźli na naszych stronach farby do wnętrz, każdego gatunku.

W kategorii produkty do wnętrz, oferujemy także farby do wnętrz dekoracyjne, struktury dekoracyjne i dekoracyjne tynki wewnętrzne. Produkty takie jak Farba o efekcie śniegu, czy farba o efekcie rdzy to tylko kilka z całej palety farb dekoracyjnych do wnętrz które posiadamy w naszej ofercie. Oferujemy także, masę o efekcie betonu architektonicznego, tak modną w ostatnim czasie. 

Close Menu
×

Koszyk